رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی حاشیه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
 • الأربعاء ۲۳ شوال ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 25 May
  -١٨(°C)
  وزش باد(mph)
  فشار(in)
  محدوده دید(mi)
  اشعه فرابنفش-
  رطوبت(in)
اوقات شرعی

حسن دوست بازیکن لیگ برتری تیم فوتسال فرش آرا مشهد و اهل شهرری در سالروز تولدش و در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری گفت: جای شهرری به عنوان یک تیم اختصاصی در لیگ برتر فوتسال همیشه خالی بوده است.

 چاپ خبر

به گزارش آفتاب ری، موسی حسن‌دوست، بازیکن تیم فوتسال لیگ برتری فرش‌آرا مشهد در سالروز تولدش با خبرنگارآفتاب ری به گفتگو نشست:

خبرنگار آفتاب ریخودتان را به طور کامل معرفی کنید؟

حسن‌دوست: من موسی حسن‌دوست، متولد شهریورماه سال ۱۳۶۰ در محله ابن‌بابویه(ظهیرآباد) شهرری و در حال حاضر بازیکن تیم فوتسال لیگ برتری فرش‌آرا مشهد هستم.

خبرنگار آفتاب ری: فوتسال را چطور و از کجا شروع کردید؟

حسن‌دوست: از همان سن کودکی عشق و علاقه فراوانی به فوتبال بازی کردن داشتم و با هم محله‌ای ها در کوچه پس کوچه‌های و زمین‌های خاکی و آسفالتی فوتبال بازی می‌کردیم که تیم دادن در مسابقات و جام‌های مختلف، زمینه ساز دیده شدن ما توسط مربیان و حضور در تیم‌های بزرگ شد.

خبرنگار آفتاب ری: چه مربیانی در شکل‌گیری موفقیت و زندگی ورزشی شما نقش داشتند؟

حسن‌دوست: دوستان و مربیان بسیار زیادی برای من زحمت کشیدند که از همین جا از آن‌ها قدردانی می‌کنم و اگر بخواهم به چند نفر آن‌ها اشاره کنم باید بگویم، آقایان: رضا لک، محمدرضا حیدریان، زنده‌یاد بابک معصومی، سعیدی کیا، صانعی، خوراکچی و … زحمات فراوانی را برای من کشیده‌اند.

خبرنگار آفتاب ری: سابقه حضور در چه تیم‌هایی را دارید؟

حسن‌دوست: از سال ۸۰ تا به امروز در لیگ برتر فوتسال ایران تجربه حضور در تیم‌های مختلفی همچون: پرسپولیس تهران، پاس، نادی الشباب کویت، شهید منصوری قرچک و … را به عنوان بازیکن داشته‌ام که طی این مدت تجارب ارزشمندی را کسب کردم و همیشه با تمرینات مستمر سعی کردم آمادگی جسمانی لازم را حفظ کنم.

خبرنگار آفتاب ریسابقه حضور در تیم ملی را دارید؟

حسن‌دوست: طی این سال‌ها ۶ بار به اردوی تیم ملی دعوت شدم و هر بار به دلایل مختلف که بهتر است راجع‌به آن حرفی نزنم، در آخرین لحظه اعزام به مسابقات خط می‌خوردم که علت عمده آن فضای خاص تیم ملی در گذشته بود و من چون حامی نداشتم، به راحتی کنار گذاشته می‌شدم.

خبرنگار آفتاب ری: فوتسال شهرری را چطور می‌بینید؟

حسن‌دوست: بی شک شهرری یکی از مهم‌ترین قطب‌های ورزشی و مهد فوتسال ایران است، ظرفیت‌ها و استعدادهای فوتسالی این شهر در همه نسل‌های گذشته تا به امروز کم نظیر بوده است و همیشه جای شهرری به عنوان یک تیم اختصاصی در لیگ برتر خالی بوده است.

بی شک اگر مسئولین حمایت های لازم را از استعدادهای فوتسال این شهر دریغ نکنند، هر ساله شاهد چندین تیم و بازیکن ملی پوش و لیگ برتری در فوتسال خواهیم بود.

خبرنگار آفتاب ری: حرف آخر؟

حسن‌دوست: از خانواده و تمامی دوستانی که طی این سال‌ها برای من زحمت کشیده و حمایتم کردند تشکر می‌کنم و همیشه قدردان آن‌ها هستم و در آخر نیز از شما به جهت فراهم آوردن شرایط این گفتگو مراتب سپاس و قدردانی را دارم.

اخبار مرتبط