رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی حاشیه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
 • الأربعاء ۲۳ شوال ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 25 May
  -١٨(°C)
  وزش باد(mph)
  فشار(in)
  محدوده دید(mi)
  اشعه فرابنفش-
  رطوبت(in)
اوقات شرعی

مختاری گفت: درخواست گزارش شفاف شورای اسلامی از اجرای تبصره ۳ آبفا، به دلیل وظیفه مطالبه گری آنها به عنوان نمایندگان مردم است و باید پاسخگو باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، مسعود مختاری، شهردار قدس، در شصت و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهرقدس که با حضور مدیر آبفا شهرستان قدس، معاونان شرکت آبفا شهر و شهرک های غرب استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: کشور چند سالی است که با مشکل کم آبی روبروست و قدس نیز از این قاعده مستثنی نیست. از این رو اهمیت عملکرد اداره آبفا برای تامین آب شرب مورد نیاز شهروندان دو چندان است.

مختاری بیان کرد: اضافه کردن چندین حلقه چاه و افزایش ذخایر آبی شهر بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

وی گفت: مشکل دیگری که شهروندان با آبفا دارند عدم نصب انشعابات فاضلاب و حفاری های مداوم آبفا است. ولی اگر آبفا همکاری مناسبی با شهرداری و شورا داشته باشند و برنامه حفاری های خود را اعلام کنند تا برای آسفالت معابر نیز مشکلی ایجاد نگردد.

وی در خصوص تبصره ۳ به یادآور شد: حدود یکسال پیش شورای اسلامی شهرقدس در راستای همکاری با شرکت آبفا، تبصره ۳ را تصویب نمود و انتظار دارند که گزارش شفافی از عملکرد خود ارائه دهید.

شهردار قدس افزود: اگر اعضای شورا از شما سوال می کنند، به دلیل وظیفه مطالبه گری آنها به عنوان نمایندگان مردم است و باید پاسخگوی شهروندان باشند.

مختاری تصریح کرد: تصویب این تبصره به دلیل اینکه موجب افزایش بهای آب می گردد کمی حساس است به همین دلیل تصویب آن منوط به تصمیم‌گیری کمیسیون های تخصصی شورا است.

 

دریافتی: روابط عمومی شهرداری قدس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط